این مازوخیسم منو نابود کرده

پرسش

این مازوخیسم منو نابود کرده


این مازوخیسم منو نابود کرده

سلام

من خانومی هستم که مازوخیسم شدید دارم ، یعنی اگر فیلم جنسی بیبینم تحریک نمیشم بلکه با دیدن فیلم های اونجوری که مربوط مازوخیسم هست ارضا میشم .

من حالم از خودم بهم میخوره خیلی دارم زجر میکشم ،”” اصلا دوست ندارم کلیپ اینجوری بیبینم “” اما اگه این حس رو سرکوب کنم از نظر روانی هم برای خودم هم برای دیگران بدتر میشه بنابراین مجبورم چند هفته ای یکبار ارضا بشم که بالافاصله هم گریه میکنم و باعث میشه بیشتر از خودم بدم و اینکار فقط برای اینه که روانم بیشتر از این خراب نشه .

این مازوخیسم منو نابود کرده، مشکلم اینجاست من خواستگار دارم بهش نگفتم و دوستش دارم و با توجه به شناختی که ازش دارم نمیتونم بگم بهش من همچین مشکلی دارم .

تصمیم گرفتم برم دکتر حتی تا دم درش هم رفتم منتهی نتونستم برم تو یعنی روم نمیشه خجالت میکشم . خیلی زشته برام ، از طرفی تو یک شهرستان خیلی کوچیک ام که روان پزشک زیادی نداره و همون هایی که هستند کارشون زیاد خوب نیست . با توجه به تعریفی که شنیدیم فقط یک اقایی هست که میخواستم پیش اون برم اما اصلا نمیتونم برم خجالت میکشم از طرفی دارم نابود میشم .

و اینکه برفرض هم برم قرص هم بهم داد من چی به شوهرم بگم ؟ به هر حال اون میبینه من قرص میخورم و ما بدون عقد و نامزدی میخوایم ازدواج کنیم به همین زودی میدونم تو اولین رابطه جنسی با توجه به روحیات من به مشکل برمیخورم و هر سری عقب میندازم ازدواجو میترسم شک کنه .

نمیدونم باید چیکار کنم به خدا برام روز شب نمونده .

این مازوخیسم منو نابود کرده

0
تمام سوالات Hamedshooraki 6 ماه 0 پاسخ ها 79 مشاهده قهرمان 0

درباره Hamedshoorakiقهرمان


دنبال کردن

ارسال یک پاسخ

انتخاب

کد امنیتی برای بارگذاری مجدد کد امنیتی روی تصویر کلیک کنید