به خاطر کارهای شوهرم در فضای مجازی امنیت ندارم

پرسش

به خاطر کارهای شوهرم در فضای مجازی امنیت ندارم


به خاطر کارهای شوهرم در فضای مجازی امنیت ندارم

سلام
یه سوال داشتم در مورد شک های اقایون قبل از رسمی شدن ازدواج و مراسم عقد ….
نامزد من ۳۰ سالشه و مهندسی الکترونیک خونده و شرکت داره تو زمینه گوشی و لپ و اندروید حرفه ای به تمام معناس .
خودمم ۲۱ سالمه دانشجوی سال اول دندون هستم  و از نظر شرایط خانوادگی و طبقه اجتماعی از سطح خوبی برخوردار هستم .
اولش فکرم این بودش که مرد ها به کسی که دوسش دارن شک میکنن و روش غیرتی هستن ولی باز از یه طرف دیگه اینم هست که به کسی که دوسش داری شک نمیکنی و روش مطمئنی ولی واقعا بعضی از مرد های ایرانی یکم متفاوتن تو این مساله …
وقتی من مشغول چت کردن تو تلگرام بودم چند بار ایشون خواستش زیر زیرکی ببینه من چیکار میکنم  ولی من از ایشون پنهان کردم و نشونش ندادم  چون داشتم با خالم چت می کردم و در مورده مسایل شخصیش صحبت می کردیم و غیبت و … ، شک برداشت تو مساله و گفت اگه یه باره دیگه تکرارش کنی خودم دس به کار میشم … و گذشتش ماجرا .
تا ۲۰ روزه بعدش که ما همدیگر ندیدیم من عکس پروفایلمو عوض کردم و مضمونشم برگشتن به گذشته بودش و دل خوشی های گذشته .
و خب ایشونن خبر داشتش که من خواستگاری داشتم که شرایطشون واقعا عالی بودش و به هم می خوردیم ولی چون مادرم فهمیدن ایشون بیش از اندازه بد دل و حساس جلوی مساله رو گرفتن به زور ولی خب چون همدیگر رو دوس داشتیم نشدش .
ولی هنوز که هنوز ایشون میره مسافرت به هر کشوری برام سوغاتی میفرسته و با من صحبت کردن که برگردن و دوباره شروع کنن و خب نشد دیگه ….
تا اینکه  نامزدم شک کرد به من و جمعه شب هک کردن بنده رو ، اونم به صورتی حرفه ای که از طریق سامانه پیامکی خوده فرد هک شده هستش و هیچ کد از تو به طرف ارسال نشده و هیچ پیغامی از طرف تلگرام نمیاد که هک شدین  و تا زمانی که خوده هکر نخواد تو نمیتونی حذفش کنی  و اعتراضی به تلگرام کنی چون تو قسمت active session  چیزی جز اکانت شما نیس .
من اون شب رفتم به قسمت کسایی که بلاک شون کرده بودم  و خب مزاحمی داشتن که ۲ یا ۳ ماه بلاک بودن و خواستگارم بودن ولی خب من علاقه ای به این موضوع اصلا نداشتم  و حدوده ۳۶۰ تا فک کنم پی ام فوق العاده عاشقانه فرستادش و من جوابشو سر بالا دادم و رد کردم ایشونو خیلی سیریشه ایشون و ول کنم نبود . منم سره شب به نامزدم پی ام داده بودم  ولی ایشون خب گفته بود انلاین نشد بود وقتی خوندش پی امو  و وقتی اسکرین گرفتم از پیغامی که نمیتونم حذف کنم هکر رو  ایشون گفت کاره خودش بوده .
و وقتی به ایشون گفتم چرا کردی گفت لازم باشه بارها و بارها انجامش میدم  . و خب خاله ام گف تو فضای مجازیت واقعا ارامش نداری و شخصی نیس و خیلی دعوا کردیم با هم …
الاننم ایشون میگه بیار ضد هک بریزم ولی خب میدونم میخواد تمام پی ام هایه منو ریکاوری کنه که برگرده برام  …
و مادرم نمیذاره و ایشونم منتظره و منم احساس امنیت ندارم و حتی با دوستام نمیتونم درد و دل کنم  …
من با کسی رابطه ای نداشتم وقتی رابطه ام با ایشون شکل جدی گرفت ولی خب درد و دل  و یه سری پی ام ها هست که شخصیه نمیشه کسی واقعا بخونتشون  …
اگه کمکم کنین ممنونتون میشم که به روشی متقاعدش کنم که دست برداره از این کارهاش و من خیلی دوسش دارم و دوس ندارم کدورتی بوجود بیاد بینمون .

به خاطر کارهای شوهرم در فضای مجازی امنیت ندارم

0
تمام سوالات Hamedshooraki 5 ماه 0 پاسخ ها 107 مشاهده قهرمان 0

درباره Hamedshoorakiقهرمان


دنبال کردن

ارسال یک پاسخ

انتخاب

کد امنیتی برای بارگذاری مجدد کد امنیتی روی تصویر کلیک کنید