به خواستگارم بگم بواسیر دارم ؟

پرسش

به خواستگارم بگم بواسیر دارم ؟


به خواستگارم بگم بواسیر دارم ؟

با سلام خدمت دوستان …

من دختر ۲۵ ساله ای هستم که بیماری شقاق یا به تعبیر برخی بواسیر در ناحیه مقعد دارم. پزشکم گفت که بیماریت به دلیل گرم مزاج بودن و خوردن غذاهای تند و مشکلات عصبی و… است.

اولا میخواستم بدونم با وجود این بیماری میتونم ازدواج کنم؟ باید روز خواستگاری بیماریم را مطرح کنم؟  ( در ضمن چند ماه پیش از ترس اینکه مبادا با این بیماری در ازدواجم به مشکل بخورم یک خواستگار سنتی و خوبم رو با جواب منفی رد کردم ولی دورادور هنوزم بهش علاقه دارم و چون نسبت دور فامیلی داریم میدانم که او جای دیگری برای خواستگاری نرفته. ) و بعد هم میخوام بدونم اگر پسری بداند که دختر این بیماری را دارد آیا حاضر است که با او ازدواج کند؟ واز علاقه اش نسبت به او کم نمیشود؟ و در اخر اینکه ایا این بیماری جزو بیماریهایی است که به واسطه ان میتوان عقد را برهم زد؟

ممنون از همگی.

به خواستگارم بگم بواسیر دارم ؟

در انتظار 0
تمام سوالات Hamedshooraki 5 ماه 1 پاسخ 232 مشاهده قهرمان 0

درباره Hamedshoorakiقهرمان


دنبال کردن

پاسخ ( ۱ )

  1. سلام عزیزم اول اینکه این بیماری رو بیشتر از ۵۰ درصد ادما دارن شایدم خودشون بی خبر باشن پس انقد ازش یه غول نساز دوم اینکه چرا مشکلتو حل نمیکنی که اصلا نیازی به گفتن نباشه الان خیلی جاها در عرض نیم ساعت واست بواسیر و با لیزر برمیدارن بدون درد و همراه هم نمیخان این سایت رو هم مطالعه کن واست خوبه http://jarah.clinic/

ارسال یک پاسخ

انتخاب

کد امنیتی برای بارگذاری مجدد کد امنیتی روی تصویر کلیک کنید