من خودارضایی میکنم و اصلا هم نادم نیستم

پرسش

من خودارضایی میکنم و اصلا هم نادم نیستم


من خودارضایی میکنم و اصلا هم نادم نیستم

سلام

من سنم بیشتر از ۳۰ ساله . سالهاست حس شهوتم بیدار شده و هر روز هر روز هر روز احساس نیاز شدیدی میکنم ولی نمیتونم ازدواج کنم. چون دست خودم نیست. چون تقدیرم بر این بوده تا الان مجردم بمونم. من برای فروکش کردن شهوتم برای اینکه به نامحرم نگاه نکنم برای اینکه فکرهای بد و شیطانی به ذهنم نرسه ، برای اینکه استرس و فشار عصبیم کم بشه ف برای اینکه رفتارم تحت تاثیر شهوتم قرار نگیره ، برای اینکه به دیگران حسادت نکنم ، برای اینکه از بچه چند ساله تا انسان کهنسال شهوتم رو برانگیخته نکنن ، برای اینکه برای اینکه برای اینکه . . .  من خود ارضایی میکنم. خودارضایی میکنم تا بتونم دوام بیارم و عادی جلوه بدم.
اوایل احساس پشیمونی و ندامت میکردم ولی وقتی دیدم ازدواج در طالع من نیست دیگه نه خجالت میشکم نه ابراز پشیمونی.
منم انسانم و منم حق دارم از شهوت و این نیروی درونی لذت ببرم. منم دوست دارم حس ارضا شدن جنسی رو تجربه کنم و بچشم. من نمیخوام با حرفای شعار گونه زندگی کنم. حرفایی که هیچ گرسنه ای رو سیر نمیکنه و هیچ برهنه ای رو پوشیده. خسته شدم هرک ی به من و امسال من رسیده مثل علما فقط نصیحت کرده! خسته شدم از انسانهای حرافی که در ناز و نعمت به سر میبرن و میان برای بدبخت بیچاره ها موعظه میکنن. از بهشت و جهنم برای من برزخی حرف میزنن! بهشت و جهنم من این دنیاست که اینجور تحت فشارم.
وقتی بخاطر فشار این دنیا مجبور به گناه میشم و اون دنیا هم بخاطر همین گناهانم عذاب میشم این چه حق و انصافیه!
من زاده شدم برای عذاب ؟؟!؟!
خیلی توکل کردم. خیلی دعا کردم. خیلی منتظر موندم گشایشی بشه ولی فقط بر سنم افزوده شد. فقط زیبایی و جوانیم رو از دست دادم فقط حرفای اطرافیان بیشتر شد.
من خود ارضایی میکنم و اصلا هم نادم نیستم.

من خودارضایی میکنم و اصلا هم نادم نیستم

0
تمام سوالات Hamedshooraki 5 ماه 0 پاسخ ها 61 مشاهده قهرمان 0

درباره Hamedshoorakiقهرمان


دنبال کردن

ارسال یک پاسخ

انتخاب

کد امنیتی برای بارگذاری مجدد کد امنیتی روی تصویر کلیک کنید