کارفرمای متاهلم بهم پیشنهاد دوستی داده

پرسش

کارفرمای متاهلم بهم پیشنهاد دوستی داده


کارفرمای متاهلم بهم پیشنهاد دوستی داده

با عرض ادب و احترام

یه مساله خیلی فکرمو درگیر کرده خواهش میکنم کمکم کنید , من مجردم ۶ ساله که تو یه شرکتی مشغول به کارم و اخیرا از جانب کارفرمام که متاهل هستن بهم پیشنهاد دوستی داده شده , تو این مدتی که با ایشون کار کردم خیلی ازشون شناخت پیدا کردم  خیلی خیلی خیلی زیاد واسم قابل  احترام هستن و این پیشنهادشونم بخاطر سردی و فاصله ای هست که تو زندگی زناشوییشون از جانب خانمشون هست . این آقا خیلی سعی و تلاش کرد که خودشو به خانمش نزدیک کنه اما فاصله بیشتر شد میخواستن از هم جدا شن که بچه دار شدن و حالا حالاها از این تصمیم منصرف شدن .

بنده کاملا این حق رو بهشون میدم که بخوان با کسی باشن چون واقعا هیچ دلخوشیی ندارن  اما اینکه اون شخص بخوام من باشم درگیرم کرده …

از طرفی مثل برادرم دوسشون دارم و نمیتونم قبول کنم چون میدونم میفتم تو یه مسیری که آخرش هیچ و پوچه…

از طرفی هم انقدر ایشون و زندگیشون و مشکلاتشون واسم مهم هستن که دوست دارم کمکشون کنم و نمیتونم ببینم که دارن ذره ذره آب میشن و ایشونم فقط خواستار اینن که با من باشن …

یه راهی پیش روم بذارین خیلی درمونده شدم… 

تو رو خدا زود جوابمو بدین  خیلی به هم فکریتون  نیاز دارم …ممنون

 

پاسخ :

سلام

شما در مسیری قدم برداشتید که خیلی خطرناکه . هم برای خودتون و هم برای زندگی اون آقا . شما الان باعث شدید که اون آقا رفتار شما رو با خانمش مقایسه کنه . ظاهر شما رو با ظاهر همسرش قیاس کنه . در نتیجه ممکنه شما رو سرتر از اون بدونه . شاید اگه شما نبودید اون الان با همسرش به تفاهم رسیده بود .

اون به شما امید داره . که کمبود های خودش رو با شما جبران کنه . ولی به چه قیمتی ؟ به قیمت بدبخت کردن یه زن دیگه !

چه بخواید چه نخواید بعد از ۶ سال بین شما صمیمیت ایجاد شده . تکلیف اون که مشخصه ، رسما به شما پیشنهاد دوستی داده ، ولی شما میگید که مثل برادرتون می مونه . اون از بدیهای همسرش برای شما تعریف می کنه و شما هم یک طرفه حق رو به اون دادید . شده تا حالا با همسرش صحبت کنید که واقعا اون راست میگه ؟! شاید با شنیدن حرف های همسرش ، حق رو به اون بدید .

 

پس شما در جایگاهی نیستید که بتونید بهش کمک کنید . از نظر بنده بهترین کمکی که می تونید به اون بکنید اینه که اون جا براش فقط یه همکار باشید ، نه بیشتر .

فریب نخورید و سطح روابط تون رو پایین بیارید اگه به آینده ی خودتون علاقمند هستید .

 

می دونم بعد از ۶ سال عمل کردن به چنین توصیه ای برای شما سخته ، چرا سخته ؟ چون یه حسی بهش دارید و همین حس کار رو خراب می کنه . همین حس نمیذاره تصمیم درستی بگیرید .

حرف های بنده رو قبول ندارید از دیگران مشورت بگیرید . مطمئن باشید همگی میگن به حرفش گوش نده ! چون احساس شما رو ندارند و فقط از روی عقلشون مشاوره میدن .

می خوام بگم که احساس رو بذار کنار ، با عقلت تصمیم بگیر .

موفق باشید

کارفرمای متاهلم بهم پیشنهاد دوستی داده

0
تمام سوالات Hamedshooraki 6 ماه 0 پاسخ ها 194 مشاهده قهرمان 0

درباره Hamedshoorakiقهرمان


دنبال کردن

ارسال یک پاسخ

انتخاب

کد امنیتی برای بارگذاری مجدد کد امنیتی روی تصویر کلیک کنید