کسی که مشکل پارانویید داره طی چند ماه می تونه عوض بشه ؟

پرسش

کسی که مشکل پارانویید داره طی چند ماه می تونه عوض بشه ؟


کسی که مشکل پارانویید داره طی چند ماه می تونه عوض بشه ؟

با سلام
کمتر از یک ساله که از شوهرم جدا شدم اما چون متاسفانه همکار هستیم این مدت همیشه با هم در ارتباط بودیم و بقیه همکارام از جداییمون اطلاع ندارن. دلیل جداییمون مشکل پارانویید بودن شوهرم بود.

ما پیش روانشناسان و مشاوران زیادی رفتیم اما شوهرم قبول نمی کرد که مشکل داره مشاوران میگفتند اگه میخوای که براش قرص بنویسیم و بنداز داخل غذاهاش که بخوره اما به مرور زمان بدنش نسبت به قرص قوی میشه و احتمال بدتر شدنش هم هست.

من توی خونه خودم ،محل کارم هیچ جوری امنیت جانی نداشتم سر کوچکترین موضوع کتکم میزد و بهم تهمت ناروا میزد کتک زدنش هم در حد مرگ بود آنقد کتک میزد که دست و پای خودش خسته میشد اما همینکه تمام بدن من کبود میشد شروع میکرد به بوسیدن زخما و کبودیای بدنم حتی زیر پاهامو می بوسید و معذرت خواهی میکرد که ببخشید دست خودم نبود.

همیشه حرفش این بود که به تو اعتماد کامل دارم به مردم دنیا اعتماد ندارم اما من باید به جای مردم دنیا کتک میخوردم! خلاصه انقد اذیت کرد که تحملم تمام شد و مهرمو بخشیدم حتی تمام حساب بانکیمو خالی کرد و ازش جدا شدم.

حالا دوباره خواستگاری میکنه و میگه که مثلا خوب شده. میگه برگرد که برات بهترین همسر میشم. اما نمیتونم حتی یه لحظه به گذشته برگردم. سوال من اینه که آیا کسی که مشکل پارانویید داره چند ماهه مگه عوض میشه؟!

مشکل اساسی من همکار بودنمونه  آیا من باید قید کارمو بزنم ؟من در بد شرایطی هستم خواهر برادرام ازدواج کردن ، پدر مادرم پیرن حتی توانایی مالی اداره کردن زندگی خودشونم ندارن حالا منم کارمو رها کنم  باید از پدرم پول جیبی بگیرم.

اینم میدونم تا سر کار میرم باید قید ازدواجو بزنم چون حتی الانم که از هم جدا شدیم  باز مثل سایه دنبال منه که کسی چپ نگام نکنه باز الانم دست از اون تهمتاش بر نداشته فقط دیگه نمیتونه کتک بزنه. اونوقت ادعا هم میکنه که عوض شده. بنظر شما برگشتن من با این اوصاف عاقلانه است؟ناگفته نماند من محجبه هستم و حتی اهل آرایش هم نیستم و لزومی  برای کوچکیرین تذکر و اینکه تهمت بزنه نمیبینم و همیشه میگه به خاطر متانت و نجابتت انتخابت کردم پس این دو گانگی  رفتارشو چکار کنم اگه به من اعتماد داره پس چرا اونقد زجرم می داد؟! من واقعا درمانده ام  نمیدونم باید چکار کنم؟

شما کمکم کنید خواهش میکنم دلسوزانه بگید چکار کنم؟

کسی که مشکل پارانویید داره طی چند ماه می تونه عوض بشه ؟

0
تمام سوالات Hamedshooraki 5 ماه 0 پاسخ ها 92 مشاهده قهرمان 0

درباره Hamedshoorakiقهرمان


دنبال کردن

ارسال یک پاسخ

انتخاب

کد امنیتی برای بارگذاری مجدد کد امنیتی روی تصویر کلیک کنید